19 апреля 2016
Известный дизайнер-модельер обуви Christian Louboutin создал именные туфли для американской танцовщицы Диты фон Тиз.
Об этом сообщает сам модный дом на своей странице в Instagram.
В них "королева бурлеска" выступит в своем шоу Strip, Strip, Hooray.
На ремешке одной из моделей стразами выложено имя Дита, а вот каблуки на другой паре туфель специально сделали утолщенными, чтобы артистке было легче танцевать.




Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Росії померла відома Z-актриса, яка бажала смерті українцям: її спіткала страшна доля 15 июня 2026
У Росії померла відома Z-актриса, яка бажала смерті українцям: її спіткала страшна доля Українцям вона відома за ролями в "Інтернах" та "Реальних пацанах"
В Великобританії поліцейського викрили у фальсифікації доказів злочинів за допомогою штучного інтелекту 15 июня 2026
В Дербіширі (Великобританія) відкрито кримінальне розслідування щодо дій співробітника поліції, який обвинувачується у використанні штучного інтелекту для створення доказових матеріалів у ряді справ та перешкоджанні правосуддю. Це перший відомий випадок подібного роду в країні.
У Києві внаслідок російської атаки пошкоджено Мистецький арсенал 15 июня 2026
Пожежу не вдається загасити уже кілька годин: у Києві внаслідок російської атаки пошкоджено Мистецький арсенал. Фото і відео На місці події працюють усі екстрені служби