Дмитрієв розповів про хід переговорів у США

22 декабря 2025

Спецпосланець Кремля Кирило Дмитрієв заявив, що мирні переговори у США проходять "конструктивно". Про це увечері в суботу, 20 грудня, повідомили росЗМІ.

За його словами, вони триватимуть два дні.

"Дискусії проходять конструктивно. Почалися і триватимуть сьогодні, і також триватимуть завтра", - сказав Дмитрієв у коментарі.

Інших деталей щодо переговорів він не навів.

Нагадаємо, напередодні у США завершилася зустріч з представниками України та Європи. Очільник української делегації Рустем Умєров деталей теж не повідомив, лише зазначив, що сторони домовилися про продовження спільної роботи найближчим часом.

А в суботу повідомлялося, що президент Дональд Трамп вирушив до Флориди для запланованих зустрічей щодо мирного врегулювання війни.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Скандал у Чехії: на підтримку президента пройшли масові акції протесту 17 февраля 2026

Тисячі людей виступили проти дій урядової коаліції та її тиску на главу держави. Під час акцій не обійшлося без сутичок.

В Італії на День закоханих обвалилася знаменита "арка кохання" 16 февраля 2026

Погодні умови у минулі вихідні - сильні дощі, град, грози та вітер, - ймовірно, прискорили руйнування скелі.

Кількість охочих переїхати в РФ впала до рекордно низького рівня 16 февраля 2026

Держпрограмою переселення співвітчизників скористалися близько 26,7 тис. осіб за 2025 рік, свідчать дані МВС Росії.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше