Shaman випустив "патріотичну" пісню про "велику Росію" і викликав істерику навіть у росіян

22 апреля 2023

Російський співак та кремлівський пропагандист Shaman (справжнє ім'я – Ярослав Дронов) продовжує доводити свій "патріотизм" релізами нових пісень. Чергове "творіння" путініста вийшло 20 квітня 2023 року, обуривши навіть співвітчизників. За словами виконавця, він хотів заспівати про силу та честь російського народу, проте не всі співгромадяни оцінили його працю.

Кліп пісні під назвою "Ми" вийшов на офіційному YouTube-каналі Shaman. За добу він набрав понад 600 тисяч переглядів. Відео Дронов зняв на Червоній площі, продемонструвавши й інші "великі" місця Москви (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Для ролика Ярослав одягнув "байкерський" аутфіт: шкіряну курточку, чорні штани, рукавички та черевики. На рукав жакета він прив'язав прапор Російської Федерації. Крім того, у треці він співає: "Ми не на колінах", але сам озброївся наколінниками. Його шанувальники не змогли не обговорити безглуздий образ артиста.

"Якийсь косплей зі шкірянкою, пов'язкою та зачіскою на день народження", "Ми не на колінах, але в наколінниках", "У шкірянці, та в берцях, та ще й з пов'язкою на руці, та ще й у день народження художника", "Побачив пов'язку, і не стримавшись, мало не віддав шану одному відомому австрійському художнику", "Що за треш, які наколінники?", – сміються над Shaman його ж співвітчизники.

Прокоментував композицію навіть колишній український підприємець, колабораціоніст та проросійський політик Олег Царьов. У своєму Twitter він назвав роботу Дронова "косплеєм соратників Адольфа Алоїзовича" і наголосив, що у РФ російських патріотів найчастіше зображують непатріоти за гроші.

"Тільки мені здається, що це косплей соратників Адольфа Алоїзовича? Проблема системи в тому, що російських патріотів зображують непатріоти за гроші. А вони як розуміють, так і роблять. Інших для нас немає. Добре, що не зіганув наприкінці", – написав Царьов. А мешканці країни-агресора зауважили, що одіозний вокаліст випустив свій трек у день народження Гітлера.

"Чим дорожчі квитки на концерт, тим більше патріотизму у шаманів", "Почав розуміти, що перейшов до фашистів?", "Православний фашизм", "Ще і до дня народження самі знаєте кого пісня вийшла", "Просто гроші", – читаємо у коментарях.

Нещодавно OBOZREVATEL розповідав, що українка Яна Соломко випустила пісню на підтримку окупантів. У ній зрадниця висловила захоплення російській армії, яка ґвалтує жінок і дітей в Україні, знущається з людей похилого віку і невинних громадян.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

КНДР прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту 24 июня 2026

Країна планує протягом наступних п'яти років щороку будувати по два кораблі, які за розмірами перевищуватимуть новий есмінець.

У мережі показали "пророчу" обкладинку із Зеленським 2014 року 24 июня 2026

У мережі показали "пророчу" обкладинку із Зеленським 2014 року Тоді ще ніхто не знав про вплив президента України на світ

Трампа вразили воєнні успіхи України - ЗМІ 24 июня 2026

Українські урядовці бачать ознаки того, що Трамп стає більш прихильним до посилення підтримки Києва.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Dovidki Online 5.0
Dovidki Online

Отзывов: 1

https://autochronicl ehub.com 5.0
https://autochronicl ehub.com

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше