20 марта 2016
Эрика часто говорила в прессе, что не любит публичность и не стремится к популярности. Но все же она решилась принять участие в съемке для журнала Tatler.
Эрика опубликовала в Instagram несколько кадров процесса съемки. Фотографии пока не доступны в Сети, они будут опубликованы в приложении журнала Tatler, которое называется Teen. Оно выйдет вместе с майским номером. На снимках Эрика позирует в кожаной куртке, белой рубашке и необычных аксессуарах.



Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
«Теплозахисний екран виглядав чудово»: астронавти Artemis II оглянули капсулу після повернення на Землю 18 апреля 2026
Теплозахисний екран капсули Orion, який екіпаж назвав Integrity («Цілісність»), був предметом численних дискусій напередодні повернення корабля на Землю. Джерелом сумнівів став теплозахисний екран безпілотного корабля Orion, який у 2022 році досяг Місяця і отримав більше пошкоджень, ніж очікувалося, під час зворотного шляху через атмосферу Землі. Схоже, цього разу Integrity успішно витримав випробування високими температурами.
Анна Трінчер відповіла на хейтерські коментарі щодо її фігури 18 апреля 2026
24-річна зірка відповіла на хейтерські коментарі щодо фігури. Як Трінчер прийнал те, що ніколи не стане худою, і що радить іншим дівчатам
Інна Мірошниченко показала, на яку процедуру краси вмовила чоловіка 18 апреля 2026
Інна Мірошниченко показала, на яку процедуру краси вмовила чоловіка