Доходи РФ від продажу енергоносіїв впали до мінімуму за 14 місяців

15 сентября 2022

Доходи Росії від продажу енергоносіїв скоротилися у серпні до найнижчого рівня за останні 14 місяців. Це сталося на тлі західних санкцій та скорочення постачання газу до Європи, повідомляє Bloomberg.
 
Зазначається, що згідно з даними міністерства фінансів РФ, опублікованими в понеділок, нафтогазові доходи, що становлять понад третину національного бюджету, минулого місяця впали до 671,9 млрд. рублів (11,1 млрд. доларів США), що є найнижчим показником з червня 2021 року. Це майже на 13% менше, ніж у липні, і на 3,4% менше, порівняно з серпнем минулого року, при тому що ціни на російську нафту марки Urals за рік зросли майже на 10%.
 

За інформацією експертів Bloomberg, така ситуація призвела відмову деяких традиційних покупців у Європі купувати російську нафту, тому Москва була змушена продавати її зі значною знижкою на азіатських ринках, втрачаючи вигоду від збільшення світових цін на нафту. Не змогли суттєво покращити ситуації для Росії і рекордно високі ціни на газ, оскільки Газпром значно скоротив обсяги постачання газу до Європи.
Повідомляється, що обмеження цін, яке країни G7 планують встановити на російську нафту та нафтопродукти, також може вдарити по скарбниці Кремля.
 
Обмежити нафту та газ. Нові санкції проти РФ
 
Нагадаємо, у Єврораді вимагають негайно обмежити ціни на енергоносії РФ.
Також ЗМІ писали, що РФ заробила на енергоносіях у 1,5 разу більше від витрат на війну.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У будинок батьків блогера-зрадника Ігоря Синяка, який ігнорував війну, влучила ракета 17 июля 2026

"Тепер ми безхатьки". У будинок батьків блогера-зрадника Ігоря Синяка, який ігнорував війну, влучила ракета Його батьки втратили єдине власне житло

Motorola випустила Edge 70 Max: акумулятор на 7100 мА·год і магнітна зарядка, як у iPhone 17 июля 2026

Motorola випустила Edge 70 Max: акумулятор на 7100 мА·год і магнітна зарядка, як у iPhone

У Києві затримали адвоката за хабар у 30 тисяч доларів 17 июля 2026

У Києві затримали адвоката за хабар у 30 тисяч доларів

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Leo-shop 0.1
Leo-shop

Отзывов: 1

Гурай Виктория 5.0
Гурай Виктория

Отзывов: 1

Подяка 5.0
Подяка

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше