Донька Брюса Вілліса показала рідкісне фото з тяжкохворим батьком

17 ноября 2023

Молодша донька американської акторки Демі Мур та актора Брюса Вілліса, який бореться з лобно-скроневою деменцією, Таллула Вілліс показала рідкісне фото з батьком. Як повідомляє близьке коло родини, хвороба актора прогресує.

Зірка почав втрачати пам’ять та не впізнавати рідних. Однак сім’я знаменитості неабияк підтримує його, що можна побачити на Instagram-сторінці доньки.

На світлині Таллула сидить поруч з батьком у кріслі. Вона тримає його за руку, а Вілліс лише усміхається у відповідь. Інше фото зображує батька з донькою на прогулянці. Певно,Таллула щось розповідає татові, а він в цей момент позує на камеру.

Дівчина також поділилася старою фотографією актора, де він на сцені у сонцезахисних окулярах. "Ти – моє серце, і я так пишаюся тим, що я твоя Таллула Белль Брюс Вілліс", – йдеться у пості.

Нагадаємо, рік тому, у 2022-му, Брюс Вілліс оголосив про завершення своєї акторської кар'єри через тяжку хворобу. За словами його дружини Емми Хемінг-Вілліс, знаменитості гірше з кожним днем.

Раніше OBOZ.UA розповідав про те, як тяжкохворий Брюс Вілліс не впізнав свою колишню дружину Демі Мур з якою вони були разом 13 років. Акторка навідала колишнього чоловіка після літньої відпустки в Італії, однак він не зрозумів, хто вона.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Ексдружина Кличка у чорному міні наробила ефектних селфі з кішкою 10 июля 2025

Колишня дружина мера Києва Віталія Кличка, модель Наталія Єгорова у чорному міні показала "трохи зухвалості".

Княжа родина Монако попозувала для сімейного портрета. Фото 10 июля 2025

Княгиня Монако Шарлін разом із князем Альбером ІІ відвідала графство Карладес, яке перейшло в управління Монако у 1643 році за рішенням французького короля Людовика XIII.

Пʼять пострілів упритул: у Києві вбили полковника СБУ Івана Воронича 10 июля 2025

Пʼять пострілів упритул: у Києві вбили полковника СБУ Івана Воронича. Усі подробиці, фото та відео За цим фактом відкрито кримінальне провадження

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Найркащі хот-доги 4.0
Найркащі хот-доги

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше