Дорофєєва у перуці та ковбой Позитив станцювали під дощем в останньому кліпі "Время и Стекло"

11 июля 2020

Група "Время и Стекло" презентувала кліп на саундтрек "Last Dance", який стане їхньою прощальною піснею.

У відео Надя і Позитив в ковбойських вбраннях дають останню прес-конференцію, танцюють під дощем та згадують фішки зі своїх найкращих кліпів.

Як відомо, прощальний тур групи довелося перенести на осінь через пандемію коронавірусу.

"Время и Стекло" ще в березні повідомили, що припиняють існування 
Але цей процес трішки затягнувся через пандемію 

Зате Надя і Позитив встигли зняти ще один прощальний кліп 
І потанцювати разом під дощем 

До слова, саме "Время и Стекло" отримали нагороду YUNA-2020 як Найкращий поп-гурт. 

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Помер тілоохоронець Кеннеді, який своїм тілом захищав президента від куль: його до кінця життя переслідувало почуття провини 25 ноября 2025

Помер тілоохоронець Кеннеді, який своїм тілом захищав президента від куль: його до кінця життя переслідувало почуття провини Зрештою Клінт Гілл зрозумів, що не зміг би врятувати президента

У Краснодарському краї під час атаки БпЛА звучав сигнал радіаційної загрози 25 ноября 2025

Місцева влада заявила, що сигнали тривоги про загрозу були помилковими, і причиною цього назвали "злом системи" українськими хакерами.

План миру: 20 європарламентів видали спільну заяву 25 ноября 2025

Підписанти акцентували, що мир має бути справедливим і сталим, базуватися на міжнародному праві та передбачати повну повагу до територіальної цілісності й суверенітету України.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Школа ліцей 75 0.9
Школа ліцей 75

Отзывов: 1

2й роддом 0.5
2й роддом

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше