25 апреля 2025
Премія YUNA-2025, що відбулася у Києві, запам’ятається глядачам не лише яскравими виступами та перемогами улюблених артистів, а й гострою реплікою ведучого вечора Анатолія Анатоліча. Шоумен дозволив собі доволі різкий жарт на адресу репера та продюсера Потапа (Олексій Потапенко), який раніше неодноразово був ведучим YUNA, а тепер вже понад 3 роки намагається влаштувати кар'єру в Європі.
Під час однієї з пауз Анатоліч згадав, що репер був рекордсменом за кількістю проведених церемоній YUNA, але щось пішло не так. Відео з його висловами з'явилося у Telegram "Що ти знаєш про Бобула?"
"До цього рекордсменом за кількістю проведених премій YUNA був Потап. У нього було три премії YUNA, він їх вів. Сьогодні він не веде премію YUNA, а поводитися як довбодятел", – висловився шоумен.
Зала вибухнула сміхом. Репліка, хоч і була подана у гумористичному ключі, звучала досить жорстко.
Переможці премії YUNA-2025
Раніше OBOZ.UA писав, що український блогер "злив" секрети Потапа про співпрацю з російськими артистами в розпал війни в Україні та назвав розцінки. За його словами, 43-річний виконавець неодноразово співпрацював із російськими артистами, за що отримував немалі гонорари.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Даніель Салем із 5-місячною донькою POSITIFF на руках розчулив мережу. Відео 7 июня 2025
Телеведучий та захисник України Даніель Салем зараз нечасто має змогу бачитися зі своєю 10-річною донькою Луною, яка живе з мамою за кордоном. Тож великою втіхою для нього є спілкування з дитиною друзів, репера POSITIFF (Олексія Завгороднього) і танцівниці Юлії Сахневич.
Канада передасть Україні броньовики і РЕБ 7 июня 2025
До оборонного пакета увійшли бронетранспортери Coyote та Bison, а боєприпаси і засоби РЕБ.
28-річна французька модель Тіна Кунакі поділилася естетичними фото зі свого відпочинку 7 июня 2025
Колишня дружина актора Венсана Касселя, 28-річна французька модель Тіна Кунакі поділилася естетичними фото зі свого відпочинку.