18 ноября 2022
Дружина відомого українського музиканта Віктора Павліка, блогерка та концертна директорка зіркового чоловіка Катерина Репяхова потрапила в ДТП. За її словами, причиною став вимкнений світлофор та помилка жінки за кермом іншого авто.
Водійки посперечалися через аварію, проте вирішити ситуацію вдалося без поліції. Про це Репяхова розповіла в Instagram-stories.
В її авто в'їхав інший транспортний засіб, який рухався по другорядній смузі.
"Сьогодні я відчула всі "принади" відключення світла. В мене в'їхала дівчина. Історія довга, але вона не права. Я їхала по головній, а вона виїжджала з другорядної і в'їхала мені в крило. Все через відсутність світлофора", – поділилася обраниця Павліка.
Катерина Репяхова додала, що посперечалася з винуватицею аварії, проте вона згодом визнала свою провину, тому поліцію викликати не довелося.
Хоч при ДТП ніхо не постраждав, а на авто видно тільки подряпини, водійка емоційно відреагувала на неприємну ситуацію.
Раніше OBOZREVATEL писав, що Репяхова розповіла про неприємний інцидент, який стався з нею в одному з аеропортів Стамбула. Знаменитість разом зі своїм дев'ятимісячним сином Мишком летіла з пересадкою в до Ізраїлю.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Переможниця "Міс Всесвіт Україна"-2022 Вікторія Апанасенко здивувала перевтіленням.
Макрон: Європа має визначити умови діалогу з Росією 27 июня 2025
Еммануель Макрон зазначив, що це третя війна, розв'язана Росією в Європі. Питання відновлення контактів з РФ вимагає стратегічного планування вже сьогодні, аби гарантувати безпеку завтра.
Повні характеристики Google Pixel 10 стали відомі за два місяці до анонсу 27 июня 2025
Повні характеристики Google Pixel 10 стали відомі за два місяці до анонсу