14 октября 2022
Дружина відомого українського музиканта Віктора Павліка разом із однорічним сином зараз перебуває в Ізраїлі. Вона повідомила фанатам, що російська естрадна співачка Алла Пугачова, яка також переїхала з близнюками Гаррі та Лізою до Тель-Авіва, живе практично по сусідству.
Про це Катерина Репяхова розповіла у своїх InstaStories. Ба більше, блогерка опублікувала кадри з примадонною, які зробила її рідна сестра.
Артистку вдалося зняти на концерті у її колеги, яка також виступила проти війни в Україні та засудила путінський режим, Земфіри. Очевидно, сестра Репяхової також відвідувала шоу.
"Алла Борисівна майже сусідка та сестра бачила її на концерті у Земфіри", – прокоментувала дружина Павліка.
Нагадаємо, після початку повномасштабної війни Алла Борисівна з чоловіком Максимом Галкіним та дітьми залишили Росію. З-за кордону пародист різко засуджував дії російських військових злочинців та підтримував українців, а співачка дала зрозуміти, що поділяє його думку.
Згодом виконавиця публічно попросила визнати її "іноагентом", бо солідарна з антивоєнними закликами свого чоловіка. Разом із дітьми примадонна поверталася до Москви після 6-місячної відсутності, але 29 вересня знову відлетіла до Ізраїлю, де, як з'ясувалося, їй уже дали громадянство.
Як повідомляв OBOZREVATEL, після новини про виліт артистки з країни до неї втретє нецензурно звернулися з телецентру "Останкіно", що, ймовірно, і стало останньою краплею у терпінні знаменитості, тому вона різко відповіла хейтерам із РФ на закиди у свій бік. Зірка назвала співвітчизників холопами та рабами.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Динамівець Бражко на тлі чуток про роман із Квітковою публічно звернувся до неї. Фото 9 июля 2025
Схоже, що підозри фанів відносно того, що блогерка Даша Квіткова та динамівець Володимир Бражко - закохана парочка, нарешті підтвердилися остаточно.
Олександра Заріцька потримала баланс у горах Ліхтенштейну 9 июля 2025
Співачка та солістка гурту Kazka Олександра Заріцька показалася на хайкінгу у Ліхтенштейні.
У мережі показали, який вигляд має могила зірки "В бій ідуть тільки "старики" Сергія "Коника" через 25 років після його смерті Його життя раптово обірвалося в 48 років