13 октября 2021
Дружина харківського олігарха Олександра Ярославського Марина знову зваблює своїх підписників фотографіями в купальнику.
Красуня, яка колись хотіла стати моделлю, виклала кілька кадрів себе у чорному монокіні, яке вигідно підкреслило її соковиті форми.

Нагадаємо, серед хобі Ярославської - гори. Вона вже підкорила Кіліманджаро, Говерлу та ходила в похід на Алтай.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Вчені повідомили про корисний для печінки холестерин 21 июля 2026
Дослідження показало, що існує тип ЛПВЩ-холестерину, названий вченими HDL3 – він є корисним для печінки.…
Скоро з'являться ноутбуки з надяскравими екранами Tandem OLED — Samsung розпочала масові поставки 21 июля 2026
Компанія Samsung Display розпочала масові постачання своїх нових Tandem OLED-панелей для ноутбуків. Вони підтримують стандарт VESA DisplayHDR True Black 1400 і можуть досягати яскравості 1600 кд/м². Компанія Lenovo однією з перших отримала сертифікат відповідності для ноутбука, що використовує цю технологію. Свої власні продукти з цими панелями також готують компанії Asus, Dell Technologies та MSI.
Витік інформації розкрив головну особливість камери iPhone 18 Pro Max 21 июля 2026
Витік інформації розкрив головну особливість камери iPhone 18 Pro Max