Другий за добу: в РФ помер генерал, засуджений за хабарі

17 августа 2023

Колишній керівник Служби охорони на Кавказі (ФСО) Росії генерал-лейтенант Геннадій Лопирьов помер в Рязанській області РФ. Про це заявило російське пропагандистське інформагентство РИА-Новости.

За інформацією російських ЗМІ, військовий перебував у виправній колонії №3. Він тут відбував покарання за хабарництво.

Стан здоров'я Лопирьова різко погіршився, тому його терміново доставили в Рязанську обласну лікарню. Однак медики не змогли врятувати життя генералу.

Разом з тим, саму причину смерті ЗМІ не повідомляють.

Зазначимо, що сьогодні також стало відомо про смерть колишнього командувачавійськ Східного військового округу та екс-заступника міністра оборони РФ генерал-полковника Геннадія Жидка.

Нагадаємо, що в Росії генерал-майор Іван Попов із позивним Спартак заявив, що його звільнили після доповіді вищому керівництву про проблеми армії.

korrespondent.net

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Туск побачив тенденцію до розпаду "нашого альянсу" 3 мая 2026

Найбільшу загрозу для трансатлантичного співтовариства становлять не зовнішні вороги, вважає Дональд Туск.

Роналду попозував коло мами та помилувався коханою з 5 дітьми з нагоди особливого свята 3 мая 2026

Португальський футболіст з нагоди особливого свята показався з мамою та помилувався коханою коло дітей.

Трамп зробив заяву щодо нової пропозиції Ірану 3 мая 2026

В Ірані вважають, що американці мають визнати право Тегерана на мирний атом. А ядерне питання пропонується перенести "на потім", стверджують джерела.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Мedbook.org.ua 4.5
Мedbook.org.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше