Два пасажирські літаки зіштовхнулися в лондонському аеропорту

30 сентября 2022

Два пасажирські літаки зіткнулися в лондонському аеропорту Хітроу, інформації про постраждалих немає, повідомив у середу, 28 вересня, британський телеканал Sky News з посиланням на адміністрацію аеропорту.
 
Зіткнення сталося близько 20.00 за місцевим часом.
 
Як повідомив британським ЗМІ очевидець, літаки зачепилися крилами під час кермування.

За даними телеканалу, на злітно-посадковій смузі зіткнулися літаки ісландської авіакомпанії Icelandair та південнокорейської Korean Air.
 
На місці інциденту працюють екстрені служби. "Вони хочуть переконатися, що всі пасажири та екіпаж почуваються добре".
 
Нагадаємо, влада Ізраїлю з 31 березня 2023 року заборонить польоти Boeing 747 і чотиримоторних літаків, щоб знизити рівень шуму і покращити ситуацію з екологією. 

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У мережі показали "приліт" Фламінго по Воткінську (відео) 26 февраля 2026

В результаті удару крилатими ракетами Фламінго на заводі було пошкоджено виробничий цех №22.

Windows 11 стала швидше працювати та виходити зі сну з новим оновленням 26 февраля 2026

Microsoft випустила черговий попередній пакет функціональних оновлень, не пов'язаних із безпекою, для операційної системи Windows 11. Йдеться про оновлення KB5077241, яке доступне всім користувачам як опціональне, і яке вперше за тривалий період часу містить ряд помітних покращень у плані якості роботи ОС без натяку на штучний інтелект.

Oppo робить ставку на автономність: Enco Air 5 Pro працюють до 54 годин 25 февраля 2026

Oppo робить ставку на автономність: Enco Air 5 Pro працюють до 54 годин

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше