6 июня 2025

Солістка популярного гурту The Hardkiss Юлія Саніна вперше за довгий час дала велике інтерв’ю, у якому зачепила болючу для багатьох тему – життя за кордоном під час війни. Виправдовуватись артистка не збирається.
Під час розмови в YouTube-проєкті "20:23" співачка емоційно відреагувала на хейт у свій бік, зокрема на закиди щодо того, що вона з родиною не повертається до України, а її чоловік, музикант Вал Бебко, нібито залишив країну вже після початку повномасштабного вторгнення. За її словами, рішення залишитись за кордоном було ухвалене ще до 24 лютого 2022 року. Однак саме її слова про вдячність за те, що родина не бачила жаху війни, викликали нову хвилю обурення серед українців.


"Насправді ті, хто підписаний на мене в Instagram давно, знають, що ми виїхали за кордон до повномасштабного вторгнення, що наша сім'я вирішила залишитися за кордоном. Ми мали таку можливість. Я кожного дня кажу "дякую" Богові, що ні я, ні моя дитина, ні моя сім'я не бачили того всього жаху початку повномасштабного вторгнення. І не бачимо його досі. Я зрідка приїжджаю в Україну. Але це неможливо порівняти з тим, що відчувають люди, які постійно живуть в Україні", – сказала співачка.
Юлія Саніна прямо заявила, що зараз живе за кордоном, і на цьому етапі не бачить у цьому нічого ганебного. Вона наголосила, що виїхала разом із родиною до повномасштабної війни й із того часу підтримує Україну у спосіб, який вважає можливим для себе.

"Ми дійсно живемо за кордоном. Ми продовжуємо робити творчість, ми продовжуємо робити музику, ми продовжуємо виступати, ми продовжуємо збирати гроші й переказувати їх в Україну на підрозділи, якими ми опікуємося. Я продовжую брати участь у якихось соціальних подіях, благодійних подіях. Тобто робити, в принципі, все те, що роблять усі артисти сьогодні: чи вони перебувають в Україні, чи перебувають поза Україною", – додала виконавиця.
Відомо, що Бебко не є публічною особою і майже не з’являється у соцмережах. Утім, восени минулого року він публікував фото з Лос-Анджелеса, де The Hardkiss проводив гастрольний тур.

Попри пояснення співачки, користувачі соцмереж зустріли її монолог здебільшого критично. Під відео з інтерв’ю в YouTube з’явилися сотні коментарів, частина з яких – різко негативні. Люди вказують, що фрази про "шакалячий експрес через "втечу" за кордон" виглядають щонайменше некоректно, особливо на тлі мільйонів українців, які прожили бомбардування, втрати, евакуації, окупації.


Раніше OBOZ.UA писав, що Юлія Саніна відповіла на закиди через фото з відпочинку. Це викликало невдоволення українців, які звинуватили артистку в тому, що та вивезла чоловіка призовного віку з країни у розпал війни.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
При запуску браузера Microsoft Edge в відкритому вигляді вивантажує в оперативну пам'ять всі збережені користувачем паролі, що значно спрощує можливість їх прочитати або перехопити для хакерів і шкідливого ПЗ. У Microsoft не стали заперечувати існування подібного механізму і не вбачають в цьому жодної проблеми.
96-річна Ліна Костенко на презентації зробила пророцтво про майбутнє України 6 мая 2026
"Випробування ще будуть страшні". 96-річна Ліна Костенко на презентації зробила пророцтво про майбутнє України Письменниця висловилася про війну та майбутнє України
4 чи 32 ГБ: Microsoft заплуталася у власних рекомендаціях щодо оперативної пам'яті для Windows 11 6 мая 2026
Microsoft видалила зі свого сайту документ, у якому називала 32 Гбайт оперативної пам'яті апгрейдом «без турбот» для ігор на Windows 11, а 16 Гбайт — базовим рівнем. Текст, ймовірно написаний нейромережею, викликав невдоволення геймерів і суперечив офіційним системним вимогам самої Microsoft, де мінімумом досі вказані 4 Гбайт. Компанія також прибрала лютневий документ, що позиціонував ПК з Copilot+ як готове ігрове рішення.