28 октября 2022
Екоактивісти з групи "Останнє покоління" завдали шкоди Дрезденській картинній галереї старих майстрів на суму в майже 12 тисяч євро. Про це в середу, 26 жовтня, повідомило одразу кілька німецьких ЗМІ, зокрема, інформаційне агентство dpa.
23 серпня активісти на знак протесту приклеїлися руками до рами "Сікстинської Мадонни" Рафаеля - найвідомішої та знакової картини Дрезденської галереї. Тим самим вони завдали пошкодження золотій рамі, вартість якої оцінюють у 250 тисяч євро. Сама ж картина, покрита склом, під час акції не постраждала.
Джерело: Українська служба DW
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Нічні тренування в спортзалі можуть бути найбільш продуктивними 27 июля 2026
Нове дослідження показує, що люди, які відвідують спортзал пізно ввечері, можуть отримувати максимальні переваги. Його…
Аристократичне весілля: ерцгерцогиня Австрії Ізабель вийшла заміж 27 июля 2026
Аристократичне весілля: ерцгерцогиня Австрії Ізабель вийшла заміж
Стало відомо, чим провинилися Лорак, Лоліта та Сєдокова, чию музику заблокував YouTube 27 июля 2026
Чим провинилися Лорак, Лоліта та Сєдокова, чию музику заблокував YouTube: одна дружить з путіністами, а іншу ледь не посадили за ґрати Жодна так і не стала на бік своєї рідної країни