2 мая 2013
Продюсер Ларри А. Томпсон приобрел права на экранизацию сценария Марка Хадельсона "Пропавшая Мона Лиза / Missing Mona Lisa".
В центре сюжета окажется реальная история итальянца Винченцо Перуджа, который в 1911 году похитил из Лувра знаменитую картину Леонардо Да Винчи. Он привез ее в художественную галерею во Флоренцию, объясняя это тем, что шедевр должен храниться на родине великого мастера.
Однако владелец галереи вызвал полицию, которая конфисковала картину и арестовала Перуджу. Несмотря на то, что Перуджа уверял, что его кража была актом патриотизма, мужчину приговорили к небольшому тюремному сроку.
"Мона Лиза" еще 2 года выставлялась в Италии и, наконец, в 1913 году вернулась в Лувр, где находится до сих пор.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
kinoafisha.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Анна Трінчер відповіла на хейтерські коментарі щодо її фігури 18 апреля 2026
24-річна зірка відповіла на хейтерські коментарі щодо фігури. Як Трінчер прийнал те, що ніколи не стане худою, і що радить іншим дівчатам
Microsoft переробляє «Пуск» з нуля: зміна розмірів, відключення розділів та інші налаштування 18 апреля 2026
Microsoft працює над великим оновленням меню «Пуск» у Windows 11, яке має на меті надати користувачам більше контролю над його зовнішнім виглядом. За словами поінформованих джерел, ці покращення розробляються в рамках нового дизайну користувацького інтерфейсу WinUI 3, розробку якого компанія вже підтвердила.
Apple розпродала всі запаси MacBook Neo — нові замовлення надійдуть не раніше травня 18 апреля 2026
Попит на бюджетний ноутбук Apple MacBook Neo виявився вищим за початкові очікування. На даний момент вже розпродані всі запаси пристроїв на поточний місяць. Це означає, що при покупці MacBook Neo в даний час доведеться чекати його доставки до травня.