22 декабря 2023
Колишня дружина мера Києва Віталія Кличка, Наталія Єгорова напередодні Різдва не змогла залишити себе без святкового затишку.
49-річна мешканка Німеччини показала, як прикрасила ялинку у себе вдома.
"Починає виглядати як Різдво", - підписала вона відео рядками з пісні.

Наталія невловима в кадрі. Жінка любить постити відео, і дуже рідко фото


На фото яскрава сяюча пишна красуня і поряд Наталія
Нагадаємо, в листопаді цьогоріч Наталія вперше за кілька років приїхала в Україну. Жінка завітала до своєї батьківщини у складі німецької делегації, метою якої є допомога українським дітям.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Кінець епохи: Xiaomi відправила на пенсію MIUI — оболонку, яка прославила компанію 25 марта 2026
Xiaomi офіційно припинила підтримку MIUI — колись однієї з найпопулярніших оболонок Android у світі, яка на піку популярності мала понад 500 млн активних користувачів на місяць. На зміну їй китайський виробник випустив універсальну HyperOS.
В аеропорту Кувейту дрони влучили в резервуар із пальним 25 марта 2026
За попередніми даними, жертв немає, збитки завдано лише майну. Це щонайменше четвертий удар по міжнародному летовищу.
Ексдружина Віктора Павліка порушила мовчання на тлі його скандалу із Палацом "Україна" 25 марта 2026
Ексдружина Віктора Павліка порушила мовчання на тлі його скандалу із Палацом "Україна": Сергій Перман відреагував Прямі заяви вона не робила