25 ноября 2019
Актриса не раз ложилась под нож хирурга и не жалеет об этом.
В отличие от многих звезд Елена Проклова не скрывает, что много раз ложилась под нож хирурга. Более того, звезда довольна своим преображением и ни о чем не жалеет.
"Прибегаю к услугам пластических хирургов. Это приносит мне удовольствие", — призналась актриса.

Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Android 16 поширюється швидше за свого попередника — нова ОС зайняла 7,5 % Android-пристроїв по всьому світу 31 января 2026
Google нерегулярно оновлює дані про поширеність різних версій Android — попереднє оновлення було випущене в квітні 2025 року. На той момент 27,4 % пристроїв працювали під управлінням Android 14, і лише 4,5 % — на базі Android 15. На 1 грудня 2025 року ситуація суттєво змінилася — за даними Google, на 7,5 % пристроїв тепер встановлено найновіший Android 16.
Ціни на бензин в Росії перевищили американські - розвідка 31 января 2026
В Росії бензин стабільно дорожчає, випереджаючи рівень інфляції: лише в січні 2026 року середні ціни зросли на 1,2%, підвищення зафіксовано у 78 регіонах.
Ірландія скерує €25 млн на підтримку енергетику України 31 января 2026
Новий внесок країни надходить у критичний час, коли громади в Україні потерпають через перебої з опаленням, спричинені російськими атаками, зазначив глава МЗС Сибіга.