Елизавета Боярская с мужем хотят усыновить ребенка

26 марта 2016

Российская актриса Елизавета Боярская с мужем Максимом Матвеевым мечтают стать родителями для приемного ребенка.

Елизавета Боярская с мужем Максимом Матвеевым заявили о желании усыновить малыша. Пара уже воспитывает сына Андрея, которого Елизавета родила в 2012 году.

Несмотря на загруженный рабочий график и постоянную социальную активность, молодые люди мечтают о большой семье и не исключают, что следующим пополнением может стать ребенок из детского дома.

kinoafisha.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

 

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Китаї створили процесор у вигляді тонкої еластичної нитки з мільйонами транзисторів 25 января 2026

В Китаї створили основу для масового виробництва по-справжньому гнучкої електроніки. Поки що це лабораторна робота, але вона вражає — розробники виготовили повноцінну мікросхему всередині тонкої еластичної нитки, з якої можна ткати полотно з можливістю обчислень, запуску нейромереж і навіть реалізації дисплея.

США атакували чергове судно наркоторговців у Тихому океані 25 января 2026

За даними американських військових, унаслідок удару загинули двоє наркотерористів, які перебували на судні, одна особа вижила.

Google узаконила ШІ-клікбейт — переписані ШІ заголовки «добре працюють», навіть з помилками 25 января 2026

На початку грудня авторитетний ресурс The Verge поскаржився, що Google почала замінювати в стрічці Discover оригінальні новинні заголовки на не відповідні дійсності клікбейт. Тоді ще була надія, що компанія просто експериментує, але тепер вона заявила, що створені за допомогою ШІ заголовки Google Discover — це функція, яка «добре працює на задоволення користувачів». Фактичні помилки нікуди не зникли.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Студія ремонту 4.7
Студія ремонту

Отзывов: 1

Николаев Дмитрий 0.4
Николаев Дмитрий

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше