18 марта 2016
Актриса Эмма Уотсон исполнила битбокс для рэпа о равенстве полов, который прочитал музыкант Лин Мануэль Миранда (Lin-Manuel Miranda).
25-летняя артистка занимается проектом «ОнЗаНее» (HeForShe), для которого и было сделано видео. Цель программы — привлечь мужчин к борьбе за права женщин.
Миранда опубликовал ролик на своей странице в Facebook. Запись просмотрели более 2,2 миллиона раз.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Інтенсивні тренування призводять до зниження ризику смерті в похилому віці 10 августа 2026
Фізичні вправи є ключем до підтримки загального стану здоров’я, і нове дослідження визначило найкращий тип…
Чим небезпечний підвищений тиск, якщо його не помітити 10 августа 2026
Лікар кардіолог, назвав небезпечні для життя наслідки гіпертонії. Особливо, якщо людина не відразу помічає підвищений…
SHUMEI потрапив у серйозну ДТП у Києві: співак розповів про причину та чи є потерпілі 10 августа 2026
SHUMEI потрапив у серйозну ДТП у Києві: співак розповів про причину та чи є потерпілі. Фото наслідків Авто врізалося у відбійник