8 июня 2023
Британська акторка Емма Вотсон, яка відома роллю Герміони в серії фільмів про чаклуна Гаррі Поттера, засвітилася на побаченні з американським бізнесменом. 33-річна знаменитість в компанії Райана Волша, який працює у сфері технологій, відпочивали в Італії.
Про смаки акторки на розумних чоловіків розповіли журналісти The Sun. Редактори зауважили, що красуні подобаються партнери, які можуть блиснути інтелектом.
Пару заскочили в Венеції, де вони не ховали обличь. Папараці вдалося потайки сфотографувати зірку з бізнесменом під час прогулянки по воді та вечері в ресторані.
Емма Вотсон багато сміялася та виглядала щасливою. Хоч офіційно про роман вона не розповідала, іноземним журналістам вдалося поспілкуватися з близькою до акторки людиною, котра розкрила більше деталів про стосунки зірки.
"Еммі подобаються чоловіки, які можуть зрівнятися з її інтелектом. Вона дуже розумна жінка і в неї були розумні чоловіки. Райан теж дуже розумна людина, і Еммі, здається, подобається проводити з ним час. Вони знають одне одного протягом деякого часу", – йдеться в анонімному коментарі.
Зауважимо, що пів року тому зірка "Гаррі Поттера" розійшлася з сином мільярдера Філіпа Гріна – Брендоном Гріном. Вони зустрічалися 18 місяців. Брендон Грін перейняв талант у веденні бізнеса в батька та захоплюється еко-активізмом.
Раніше OBOZREVATEL писав, хто з відомих мільярдерів не враховував статус, становище у суспільстві та популярність своїх коханих. Для них набагато важливіше було знайти споріднену душу.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Як проїхати мільйони кілометрів на Ford: досвід американця 3 сентября 2025
Як проїхати мільйони кілометрів на Ford: досвід американця
Могилевська показала, як відвела молодшу дочку до садочка. Відео 3 сентября 2025
Співачка Наталія Могилевська розповіла про те, що її молодша донечка, 5-річна Софійка на початку вересня пішла в садочок.
Трамп сказав, що розчарований Путіним 3 сентября 2025
Також Дональд Трамп вкотре заявив, що ця війна ніколи б не почалася, якби він тоді був президентом США.