Ердоган обговорить з Рютте війну в Україні - ЗМІ

25 ноября 2024

Президент Туреччини Таїп Ердоган обговорить війну в Україні з генсеком НАТО Марком Рютте в Анкарі в понеділок, 25 листопада. Про це повідомляє Reuters у неділю, 24 листопада.

Під час переговорів у понеділок Ердоган і Рютте обговорять й усунення перешкод у оборонних закупівлях між союзниками по НАТО.

Турецький чиновник сказав виданню, що мова буде про спільну боротьбу військового Альянсу з тероризмом.

Нагадаємо, Реджеп Таїп Ердоган раніше заявив, що Північноатлантичному альянсу треба "розглянути" зміну ядерної доктрини Росії. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Іспанія зажадала відсторонення України від Євробачення у роковини великої війни 25 февраля 2026

Іспанія зажадала відсторонення України від Євробачення у роковини великої війни. Заява В Іспанії перекладають відповідальність на Україну та Ізраїль

Коригував атаки по Києву: СБУ затримала підприємця-зрадника 25 февраля 2026

Коригував атаки по Києву: СБУ затримала підприємця-зрадника. Подробиці та фото Підозрюваному загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна

У Великобританії затримали чоловіка, що прийшов до мечеті з сокирою 25 февраля 2026

Чоловіка 40 років заарештували за підозрою у володінні зброєю та наркотиками, а його ймовірному спільнику вдалось утекти.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

БК-Груп 5.0
БК-Груп

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше