28 марта 2023

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган показав новий безпілотник-винищувач Bayraktar, оснащений українським двигуном. Про це повідомляє Twitter президента Туреччини.
Турецький лідер опублікував фото із новою розробкою турецької компанії.
Новий БПЛА-винищувач Bayraktar Kızılelma оснащений турбореактивним двигуном АІ-25ТЛТ, який виготовляє Мотор Січ.
Як повідомлялося раніше, у грудні 2022 року Туреччина провела перше повітряне випробування безпілотного винищувача Bayraktar Kızılelma.
Додамо, що у січні 2023 року стало відомо, що українське підприємство Мотор Січ відкрило своє представництво в Анкарі - у самому центрі турецької столиці.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Як уникнути шрамів на обличчі після рани 23 июня 2026
Для цього може допомогти ботокс.
Відставка Стармера: які наслідки для України 23 июня 2026
Стармер йде у відставку з посади лідера Лейбористської партії та відкриває шлях до боротьби за посаду прем'єр-міністра Британії.
Парфумерний гардероб сезону: головні ароматні новинки для неї та для нього 23 июня 2026
Аромат — це найшвидший спосіб змінити настрій, заявити про себе або зберегти в пам'яті особливий момент. Цього сезону парфумерні доми підготували для нас