7 декабря 2024
Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що метою підрозділів сирійської опозиції після взяття під контроль кількох ключових міст на півночі країни є столиця Сирії - Дамаск. Про це інформує Укрінформ у п’ятницю, 6 грудня.
“Ідліб, Хама, Хомс і мета, звичайно, Дамаск. Цей марш опозиції триває”, - зазначив Ердоган.
Глава Туреччини зауважив, що раніше турецька сторона запрошувала Башара Асада приїхати та провести зустріч.
“Поки тривало протистояння терористичним організаціям, ми зателефонували Асаду, сказали: “Приїжджай, давайте разом визначимо майбутнє Сирії. Проте позитивної відповіді ми не отримали”, - додав він.
Як відомо, друге за величиною місто в Сирії Алеппо більше не перебуває під контролем режиму Башара Асада. Повстанці вже захопили аеропорт Алеппо та десятки прилеглих міст. Це їхній перший за п’ять років наступ проти армії президента Башара Асада та російського контингенту.
Згодом сирійські повстанці у четвер ввійшли до міста Хама й тим самим змусили урядові сили Башара Асада залишити свої позиції після кількох днів запеклих боїв.
У свою чергу Асад терміново прилетів у Москву. За даними ЗМІ, Росія надасть додаткову військову допомогу Сирії, аби перешкодити просуванню повстанців.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Саша Бо з чоловіком у вишиванках привітала синів з останнім дзвоником. Фото 30 мая 2025
29-річна блогерка Саша Бо (справжнє ім'я Олександра Тарнавська) разом з чоловіком, стоматологом Платоном Тарнавським відвідала останній дзвоник своєї старшої дитини.
Ексдружина DziDzio розказала, чи народжуватиме разом із коханим та яке прізвище візьме після шлюбу 30 мая 2025
Колишня дружина та колега співака Михайла Хоми (DziDzio), Ярослава Хома (Slavia), розказала, як готується до пологів.
В Росії заборонили меми з Путіним в образі Гітлера 30 мая 2025
Окремо заборонили сторінку з картинкою, де Путін приставляє до голови револьвер із підписом "Як врятувати Росію від ганьби".