Ердоган запропонував посередництво у питанні ЗАЕС

5 сентября 2022

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган запропонував зробити Туреччину посередником у питанні окупованої російськими військами Запорізької АЕС за прикладом того, як це було у "зерновій угоді". Про це він сказав під час телефонної розмови із президентом Росії Володимиром Путіним, повідомляє Anadolu Agency.
 
Управління зв'язку при президенті Туреччини повідомило, що Ердоган та Путін обговорювали регіональні питання, зокрема розвиток експорту зерна, ситуацію на Запорізькій АЕС, а також турецько-російські відносини.
 

У розмові з Путіним Ердоган заявив, що Туреччина може відіграти посередницьку роль у питанні Запорізької АЕС, як це зробили у "зерновій угоді".
 
Ердоган та Путін домовилися докладно обговорити всі ці питання на зустрічі в Самарканді, де вони зустрінуться з нагоди саміту Шанхайської організації співробітництва 15-16 вересня.
 
Раніше повідомлялося, що президенти Туреччини та Росії обговорили ситуацію на Запорізькій АЕС та хід реалізації зернової угоди.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Засновник DeviantArt представив «полотно» для цифрового мистецтва за $22 000 6 июня 2025

Засновник DeviantArt представив «полотно» для цифрового мистецтва за $22 000

Трамп зробив заяву про подальшу підтримку України 6 июня 2025

Американський президент запевнив у підтримці України та підкреслив важливість припинення війни.

Фахівці рекомендують 5 трав'яних ванн для полегшення болю в суглобах 6 июня 2025

5 трав'яних ванн для полегшення болю в суглобах

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Киев 4.0
Киев

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше