25 июня 2024
Російський флот на тлі все більшої напруженості з країнами НАТО, що мають вихід до Балтики, провів навчання в Балтійському морі. Кораблі Балтфлоту відпрацювали відображення нальоту безпілотників і безекіпажних катерів умовного супротивника, а також виконали вправи щодо встановлення радіоелектронних перешкод. Про це у понеділок, 24 червня, повідомили росЗМІ з посиланням на пресслужбу флоту.
Також зазначається, що російські військові відпрацювали удари по загону бойових кораблів умовного супротивника. Навчальні стрілянини виконав ракетний катер Димитровград із використанням комплексу Москіт.
Навчання відбулися через тиждень після того, як влада Данії заявила про можливість обмежити рух Балтійським морем танкерів російського тіньового флоту, які возять нафту в обхід західних санкцій.
Навчання, що відбулися в понеділок, стали другим за останній місяць для російського флоту в Балтійському морі. 1 червня підводний човен Можайськ виконав торпедні стрільби по субмарині умовного супротивника.
А наприкінці березня екіпажі двох російських підводних човнів Балтійського флоту відрепетирували на навчаннях підводну дуель.
Раніше повідомлялося, що Росія вирішила в односторонньому порядку "змінити" морські кордони країни з Литвою і Фінляндією в Балтійському морі. Проте через день сайту уряду Росії зник відповідний законопроєкт.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Усі учасники Євробачення 2026 представили свої пісні, але лише одна з них стала фаворитом букмекерів 12 марта 2026
Усі учасники Євробачення 2026 представили свої пісні, але лише одна з них стала фаворитом букмекерів: переклад хіта від Фінляндії Єврофани вважають переможцями пісню про "грішну" любов
У Києві іноземець під час конфлікту почав стріляти посеред вулиці: є поранений 12 марта 2026
У Києві іноземець під час конфлікту почав стріляти посеред вулиці: є поранений. Подробиці та фото Підозрюваному загрожує до семи років ув’язнення
В Іспанії українських біженок експлуатували для відмивання мільйонів євро 12 марта 2026
Розслідування тривало два роки та охоплювало одразу кілька напрямів кримінальної діяльності, зокрема торгівлю людьми та відмивання грошей і шахрайство.