20 апреля 2021
Співачка Маша Фокіна пожалілася на важкий рік та полетіла на кілька днів відпочити в Єгипті з подружкою.
Поки її чоловік займається маленьким сином в Америці, Маша ніжиться під сонечком у басейні та хизується худорлявим тілом у бікіні.
Судячи з її фото в купальнику, Фокіна багато часу проводить в спортзалі.


Нагадаємо, в лютому Маша якийсь час провела у Каліфорнії з чоловіком та сином, а потім повернулася до Києва, щоби випустити пісню і кліп.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Онлайн-кредит за лічені хвилини: як відбувається процес оформлення 5 мая 2026
Швидкі позики в інтернеті давно стали альтернативою банківським кредитам, особливо коли кошти потрібні терміново. Завдяки цифровим технологіям оформлення займає мінімум часу й не потребує особистих візитів
"Мій син не потребує цієї твоєї брехні": ексдружина Ращука звинуватила його у лицемірстві 5 мая 2026
Колишня дружина актора та військовослужбовця, Вікторія Білан-Ращук звинуватила його в лицемірстві та недостатній залученості в життя 7-місячного сина Яреми
Чи справді сніданок є найважливішим прийомом їжі 5 мая 2026
Твердження про те, що сніданок є найважливішим прийомом їжі, десятиліттями залишається одним із найпоширеніших у сфері здорового харчування. Його повторюють батьки, лікарі та навіть рекламні кампанії. Втім, сьогодні це правило вже не виглядає таким однозначним.