Фонд гарантування вкладів відсудив в "Ощадбанку" активи збанкрутілого "Дельта Банку"

21 ноября 2016

Активи збанкрутілого "Дельта банку" на 450 млн грн, які перебувають у заставі "Ощадбанку", мають передати Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

"Господарський суд міста Києва повністю підтримав аргументи щодо неправомірності договору, відповідно до якого активи "Дельта Банку" (ще до визнання його неплатоспроможним) на 450 млн грн були передані у заставу "Ощадбанку". Ще у 2010 році АТ "Дельта Банк" уклало кілька договорів застави та іпотеки, які забезпечували належне виконання зобов'язань перед ПАТ "Ощадбанк" за угодами про відкриття та ведення кореспондентського рахунку. Серед забезпечення був і договір застави майнових прав від 25 лютого 2015 року. Предметом застави за ним є майнові права за кредитними договорами, укладеними "Дельта Банком" з великими позичальниками-боржниками загальною вартістю більше 450 млн грн", – ідеться в повідомленні ФГВФО.

У Фонді зазначають, що через наявність у цьому правочині ознак нікчемності й звернулися до суду, аби той визнав договір застави недійсним.

Нагадаємо, ФГВФО почав ліквідацію одного з найбільших банків України – "Дельта Банк" – 8 жовтня 2015-го. Основним акціонером банку був бізнесмен Микола Лагун (70,61%), ще 29,39% акцій володіла компанія Cargill Financial Services International Inc. (США).

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Infiniti выпустит уникальный электрокар 22 сентября 2017

Первый серийный электромобиль дебютирует в 2019 году

Пять причин никогда не пропускать завтрак 22 сентября 2017

Вовсе не обязательно идти к диетологу, чтобы узнать, что завтрак - самый важный прием пищи. Эту информацию закладывают в нас в детстве.

Положительный эффект плохих новостей 22 сентября 2017

Американские эксперты считают, что плохие новости несут положительный эффект.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Архив плюс 0.4
Архив плюс

Отзывов: 1

Навигатор 4.4
Навигатор

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое