Фонд гарантування вкладів відсудив в "Ощадбанку" активи збанкрутілого "Дельта Банку"

21 ноября 2016

Активи збанкрутілого "Дельта банку" на 450 млн грн, які перебувають у заставі "Ощадбанку", мають передати Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

"Господарський суд міста Києва повністю підтримав аргументи щодо неправомірності договору, відповідно до якого активи "Дельта Банку" (ще до визнання його неплатоспроможним) на 450 млн грн були передані у заставу "Ощадбанку". Ще у 2010 році АТ "Дельта Банк" уклало кілька договорів застави та іпотеки, які забезпечували належне виконання зобов'язань перед ПАТ "Ощадбанк" за угодами про відкриття та ведення кореспондентського рахунку. Серед забезпечення був і договір застави майнових прав від 25 лютого 2015 року. Предметом застави за ним є майнові права за кредитними договорами, укладеними "Дельта Банком" з великими позичальниками-боржниками загальною вартістю більше 450 млн грн", – ідеться в повідомленні ФГВФО.

У Фонді зазначають, що через наявність у цьому правочині ознак нікчемності й звернулися до суду, аби той визнав договір застави недійсним.

Нагадаємо, ФГВФО почав ліквідацію одного з найбільших банків України – "Дельта Банк" – 8 жовтня 2015-го. Основним акціонером банку був бізнесмен Микола Лагун (70,61%), ще 29,39% акцій володіла компанія Cargill Financial Services International Inc. (США).

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Топ-5 растительных супермасел против весеннего авитаминоза 28 февраля 2017

Кроме привычных нам подсолнечного и оливкового, существует целый мир масел холодного отжима, характеристики которых вас удивят

Итоги отбора на "Евровидение": от Украины выступит O.Torvald, а Притулу в финале зритель не увидит 28 февраля 2017

Всего в финале национального отборочного конкурса боролись шесть участников

Чем заменить запрещенные в пост продукты 28 февраля 2017

Великий пост отличается особой строгостью в том, что касается рациона. Запрещены к употреблению мясо, молочные продукты, яйца, сладкое, алкоголь.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Финам 0.3
Финам

Отзывов: 1

AirMaster Одесса 4.9
AirMaster Одесса

Отзывов: 1

Сайт для меня 4.6
Сайт для меня

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое