Фонд гарантування вкладів відсудив в "Ощадбанку" активи збанкрутілого "Дельта Банку"

21 ноября 2016

Активи збанкрутілого "Дельта банку" на 450 млн грн, які перебувають у заставі "Ощадбанку", мають передати Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

"Господарський суд міста Києва повністю підтримав аргументи щодо неправомірності договору, відповідно до якого активи "Дельта Банку" (ще до визнання його неплатоспроможним) на 450 млн грн були передані у заставу "Ощадбанку". Ще у 2010 році АТ "Дельта Банк" уклало кілька договорів застави та іпотеки, які забезпечували належне виконання зобов'язань перед ПАТ "Ощадбанк" за угодами про відкриття та ведення кореспондентського рахунку. Серед забезпечення був і договір застави майнових прав від 25 лютого 2015 року. Предметом застави за ним є майнові права за кредитними договорами, укладеними "Дельта Банком" з великими позичальниками-боржниками загальною вартістю більше 450 млн грн", – ідеться в повідомленні ФГВФО.

У Фонді зазначають, що через наявність у цьому правочині ознак нікчемності й звернулися до суду, аби той визнав договір застави недійсним.

Нагадаємо, ФГВФО почав ліквідацію одного з найбільших банків України – "Дельта Банк" – 8 жовтня 2015-го. Основним акціонером банку був бізнесмен Микола Лагун (70,61%), ще 29,39% акцій володіла компанія Cargill Financial Services International Inc. (США).

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Назван самый депрессивный день года 16 января 2017

Третий понедельник года признан самым депрессивным.

Смартфон LG G6 получит систему охлаждения с тепловыми трубками 16 января 2017

Сетевые источники обнародовали новую порцию информации о мощном смартфоне LG G6, анонс которого ожидается в ходе предстоящей выставки мобильной индустрии MWC 2017 (пройдёт в испанской Барселоне с 27 февраля по 2 марта).

В Киргизии допустили снос поселка, на который упал Боинг 16 января 2017

Поселок возле аэропорта могут убрать.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Спасибо  
Спасибо

Отзывов: 1

fondexx 1.5
fondexx

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое