12 декабря 2019
Как сообщает журнал Variety, франшиза "Форсаж" обзаведется анимационным спин-оффом, рассчитанным на детскую аудиторию.
Это будет мультсериал под названием "Fast & Furious: Spy Racers" ("Форсаж: Шпионы-гонщики"). Производством проекта занимаются потоковый сервис Netflix и студия DreamWorks. Главным героем станет Тони, юный кузен персонажа Вина Дизеля Доминика Торетто. Сюжет развернется вокруг Тони и его друзей, обожающих погонять на крутых тачках.
Одну из героинь озвучит одиннадцатилетняя дочка Вина Дизеля. Релиз состоится уже 26 февраля 2020 на Netflix.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Британія намагається стати учасником оборонної програми ЄС 2 февраля 2026
Усім європейським країнам потрібна тісніша співпраця у переозброєнні, вважає Стармер. Лондон намагається взяти участь у другій версії схеми позик SAFE.
Епштейн міг працювати на РФ та збирати компромат на світових лідерів - ЗМІ 2 февраля 2026
Фінансист, ймовірно, привозив у США молодих жінок з Росії, аби організовувати "медові пастки" для політиків, мільярдерів та членів королівських родин.
Швеція готує один із найбільших збройових пакетів Україні 2 февраля 2026
До пакету увійдуть засоби протиповітряної оборони та радари виробництва компанії Saab, а також внески в український оборонно-промисловий комплекс - додаткові системи радіоелектронної боротьби та дрони, включно з deep strike.