Джамала вперше показала молодшого сина (фото)

3 августа 2020

Джамала разом із родиною наразі релаксує в Туреччині. Цікаво, що співачка полетіла на відпочинок з новонародженим малюком без допомоги нянь і рідних. 

З узбережжя Мармаріса вона публікує пам’ятні сонячні світлини, а кілька годин тому додала нове особливе фото з молодшим сином Селімом-Гіраєм! На ньому матуся позує у воді, тримаючи в руках малюка.

«Ми зважилися. Відпустка. Довгоочікувана! По-особливому вистраждана. Так, ми божевільні! Вирушили у подорож з двома маленькими дітьми без нянь, бабусь і дідусів, просто візочки і ми, сповнені любові та ентузіазму підкорювати світ. Гаразд, не світ, а просто узбережжя Мармаріса», — прокоментувала відпочинок співачка. 

— Море згладжує все, навіть уривчастий сон, який триває максимум дві години. (Так, вночі я сплю по дві години. А вдень, якщо вдасться урвати годинку, це прям щастя!). Скаржитися не буду, але ситуація така: всі мріють про сон, але рятує тепле чисте море, прозоре, як сльоза. На березі безлюдно, нікого немає. Відчуття, що на цьому острові не було ні вірусу, ні карантину, а тільки чути звук цикад. Невеличкий рай! Все можна пережити, коли є море. І це щастя!».

jetsetter.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Xiaomi представила свой первый 8К-телевизор на 82 дюйма 29 сентября 2020

Телевизор можно подключить к 5G при помощи симки

Rolls-Royce представил первый в истории электрокар 29 сентября 2020

Официальное появление автомобиля намечено на 2023 год

Nissan представил самую маленькую "квартиру на колесах" 29 сентября 2020

Автомобиль получился очень практичным несмотря на свои размеры

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Kanareyka 5.0
Kanareyka

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое