Фотосессия Миранды Керр в ее новом особняке

14 августа 2016

Успешная модель, мама и перспективная бизнесвумен - Миранда Керр, открыла двери своего нового роскошного дома для всех желающих узнать тайны звездной жизни.

Модель приобрела дом в Малибу за 68000000 долларов и стоит признать, он действительно роскошный.

Поэтому, предлагаем вам посмотреть яркую фотосессию Миранды Керр в ее новом особняке.

kinoafisha.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Угорщині скрутили деталі з МіГ-29 на військовому аеродромі 16 августа 2025

Крадіжка сталася близько двох тижнів тому на території військового аеродрому Кечкемет неподалік Будапешта.

На дні Боденського озера виявили 31 затонулий корабель 16 августа 2025

Масштабне дослідження дна озера принесло унікальні археологічні знахідки - від пароплавів до повністю збереженого вантажного вітрильника.

Полякова розказала про складний період у стосунках із 13-річною донькою та свої принципи виховання 16 августа 2025

Співачка Оля Полякова, яка має двох дочок, Марію та Алісу, а віднедавна є ще й тещею, вважає, що дітям за можливості треба давати все, що вони хочуть, але і не дозволяти вилазити собі на голову.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше