27 марта 2025
Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що Париж виділяє 2 млрд євро військової допомоги Україні. Відповідну заяву він зробив на прес-конференції 26 березня.
"Хотів би сьогодні оголосити новий пакет військової підтримки України вартістю 2 млрд євро", – додав він, зазначивши, що пакет повинен "відповідати першочерговим потребам" українського війська.
В пакет допомоги ввійдуть:
"Це боєприпаси, включно з дистанційно керованими боєприпасами. І це також виробництво техніки в Україні завдяки партнерським відносинам з нашими оборонними підприємствами", – додав Макрон.
Нагадаємо, в середу, 26 березня президент України Володимир Зеленський прибув у Париж.
Зазначимо, що 27 березня у Парижі відбудеться саміт "коаліції охочих". Про це повідомив сам Макрон. А напередодні стало точно відомо, що цей захід відвідає Зеленський.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Мінімум мейку та сукня за 70 тисяч: Осадча у гламурній зйомці оголила спину та довгі ноги. Відео 22 июля 2025
Телеведуча і багатодітна мама Катерина Осадча останнім часом активно демонструє свої модельні навички з минулого, знімаючись у різноманітних образах.
Єврокомісія оцінила рішення Ради щодо НАБУ і САП 22 июля 2025
Верховенство права залишається в самому центрі переговорів про вступ України до ЄС, зазначила Марта Кос.
Ірина Федишин у полум'яному максі притулилася до коханого на іспанському кораблику 22 июля 2025
Співачка Ірина Федишин, яка наразі перебуває на гастролях в Іспанії, поділилася в Instagram атмосферними фото з кораблика, яким, судячи з підпису, прямувала до Валенсії.