ФРН із союзниками обговорює повоєнні гарантії для України - Шольц

3 марта 2023

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що ФРН разом із союзниками обговорює післявоєнні гарантії безпеки для України, повідомляє Stern.
 
"Ми ведемо переговори з Києвом та іншими партнерами щодо майбутніх гарантій безпеки для України. Однак такі гарантії безпеки обов'язково припускають, що Україна успішно захистить себе у цій війні", - зазначив він.
 
Шольц вважає, що навряд чи вдасться незабаром врегулювати війну шляхом переговорів, оскільки відкритим залишається питання про те, чи готовий російський диктатор Володимир Путін вести переговори щодо повернення до принципів європейського мирного порядку та справедливого миру.
 

"Наразі ніщо не вказує на це. Швидше, Путін вдається до загрозливих жестів, таких як недавнє припинення договору про СНО зі США. Путін загрожує існуванню України, а отже, і основ європейського світопорядку. З пістолетом у скроні не може бути жодних переговорів - хіба що про власне поневолення", - заявив канцлер Німеччини.
 
Нагадаємо, Шольц зазначив, що Німеччина підготувала три тисячі бійців для ЗСУ.
 
Як повідомлялося раніше, Євросоюз підтримав українську формулу миру.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Українського актора-зрадника Максима Глотова знайшли мертвим у Москві 2 августа 2025

Українського актора-зрадника Максима Глотова знайшли мертвим у Москві: останні роки він провів у забутті Майже тиждень після зникнення з ним ніхто не контактував

Донька Майкла Джексона з'явилася на публіці в сльозах та оголосила про розрив із нареченим 2 августа 2025

Дочка Майкла Джексона оголосила, що розірвала заручини з коханим

Стало відомо, чому власники продають авто з пробігом близько 100 тис. км 1 августа 2025

Стало відомо, чому власники продають авто з пробігом близько 100 тис. км

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

129 школа 0.6
129 школа

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше