Німеччина передала Україні іще дві зенітні системи IRIS-T

17 августа 2023

Німеччина оголосила про передачу чергового пакет військової допомоги Україні. До нього увійшли дві пускові установки IRIS-T SLS. Про це повідомив уряд ФРН у четвер, 17 серпня.

Також у новий пакет допомоги увійшли:

  •  4539 димових боєприпасів 155-мм калібру (раніше булопередано12 460 таких снарядів);
  • 10 переносних радарів Ground Observer 12 для контрбатарейної боротьби (раніше було передано 8 одиниць);
  • 4 сідельні тягачі 8x8 HX81 та 5 напівпричепів до них (раніше 38 та 33 відповідно);
  • 8 навантажувачів на 15 тонн (раніше 26).

Комплекс IRIS-T – це найсучасніша система ППО ближньої і середньої дії, яка виробляється у Німеччині. Її нема ще навіть у самого Бундесверу, а Україна почала отримувати такіустановку ще торік. ЗСУ заявляли, що комплекси IRIS-T ефективні на 100%.

Нагадаємо, тиждень тому Німеччина передала Україні дві установки Patriot.

korrespondent.net

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Фіцо "взяв під захист" Орбана після заяви Зеленського 7 марта 2026

Голова словацького уряду запевнив у "повній солідарності" зі своїм угорським колегою на тлі конфлікту з президентом України.

В РФ поскаржилися на атаки дронів: найбільше їх було в Криму 7 марта 2026

Більшість безпілотників - 56 дронів - нібито були уражені над територією окупованого Криму, стверджує міноборони Росії.

Російський рубль упав до мінімуму за 11 тижнів 7 марта 2026

Ослаблення російського рубля відбувається попри різке зростання світових цін на нафту на тлі невизначеності щодо ситуації на Близькому Сході.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше