2 ноября 2023
Німецька компанія TDW отримала замовлення на відновлення виробництва протитанкових мін DM22 для Бундесверу, запаси яких вичерпалися через передачу Україні. Йдеться про контракт на 2600 мін, вартістю 68 млн євро. Про це повідомляє Defense Ukraine.
Одна нова M22 коштує близько 26,1 тисячі євро. Зокрема, передбачається можливість опціону на ще 10 тисяч мін.
Відповідно до контракту, перша демонстраційна партія повинна бути виготовлена у 2025 році. Серійне виробництво також розпочнеться у 2025 році, постачання - у 2027 році.
Як пише видання, створення демонстраційної партії пов'язано з тим, що буде вироблятися нова версія DM22, про яку виданню Janes розповів очільник компанії Андреас Зейтц. Нова DM22 окрім стандартного засобу ініціації, може бути оснащена додатковими сенсорами, серед яких інфрачервоний, радіолокаційний, сейсмічний та акустичний.
Протитанкова міна має доволі незвичну конструкцію. Фактично це протитанковий гранатомет. Його активація у базовій версії відбувається після пошкодження оптоволоконного кабелю, який розмотується на довжину 40 метрів по напряму стрільби. Реактивна граната здатна пробити декілька десятків сантиметрів броні.
Нагадаємо, Німеччина передала Україні зенітну систему IRIS-T.
Як повідомлялось, Німеччина готує великий пакет військової домоги для України на зимовий період. Канцлер ФРН Олаф Шольц оцінив його в 1,4 млрд євро. Пакет переважно включатиме системи ППО, у тому числі і Patriot.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Великобританії засудили українця за сексуальне насильство 13 ноября 2025
Засуджений 26 жовтня у черзі до вбиральні підійшов до однієї з жінок та без її дозволу доторкнувся її інтимних зон.
Іванна Онуфрійчук показала, як чоловік з відрядження привітав її з 4-річчям шлюбу 13 ноября 2025
4 роки тому в Києві телеведуча Іванн Онуфрійчук і бізнесмен Алмаз Альсенов стали офіційним подружжям. І цього року закохані святкують річницю окремо, але Алмаз не забув привітати дружину навіть з відрядження.
Навроцький закликав до "симетрії" у відносинах з Україною 13 ноября 2025
Польща продовжить допомагати Україні у війні з Росією, втім, очікує взаємного врахування інтересів, наголосив глава країни.