ФРН запасається газом із випередженням графіка

16 августа 2022

Станом на 14 серпня німецькі сховища газу заповнені на 75%. Цього показника влада планувала досягти лише до 1 вересня. Такі дані навів глава Федерального мережевого агентства Німеччини Клаус Мюллер.
 
За його словами, наступні цілі Берліна - заповнити ПСГ на 85% до 1 жовтня і на 95% - до 1 листопада.
 
"Ми достроково досягли першої проміжної цілі. Це приємно. Зараз головне - не зупинятися", - сказав голова німецького регулятора у коментарі газеті Frankfurter Allgemeine.
 

При цьому Мюллер наголосив, що Німеччина має скоротити споживання газу на 20%, щоб пройти зимовий сезон.
 
Як повідомлялося, закачування газу до європейських сховищ іде за графіком, незважаючи на зниження поставок Росією.
Набув чинності надзвичайний план ЄС щодо газу

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

США допоможуть обрати нового лідера Ірану - Трамп 6 марта 2026

Глава Білого дому висловив упевненість в успіху військової операції і відкинув побоювання, що зростання цін на паливо зашкодить республіканцям перед виборами.

У Києві деякі автобуси курсуватимуть зі змінами маршруту 6 марта 2026

У Києві деякі автобуси курсуватимуть зі змінами маршруту

Топ-10 найсмішніших афоризмів Жванецького, які вже стали народними 6 марта 2026

"Всі люди брати, але не всі по розуму". Топ-10 найсмішніших афоризмів Жванецького, які вже стали народними Його творчість була сповнена глибокої іронії

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Keystone 5.0
Keystone

Отзывов: 1

Ольга Ясновидиця  
Ольга Ясновидиця

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше