11 июня 2025
ФСБ затримала у Краснодарському краї росіянина, який нібито "передавав Україні відомості про пересування військових кораблів та готував теракт". Про це з посиланням на Центр громадських зв'язків (ЦГЗ) спецслужб, повідомляє провладна інформагенція Интерфакс.
ФСБ стверджує, що "затриманий планував вилучити зі схованки саморобний вибуховий пристрій масою 2,5 кг для подальшого підриву в адміністративній будівлі одного з об'єктів енергетики регіону".
Стосовно затриманого слідчим відділом УФСБ по Краснодарському краю порушено кримінальну справу за статтями КК РФ Приготування до теракту та Незаконне придбання, передача, збут, зберігання, перевезення, пересилання чи носіння вибухових речовин чи вибухових пристроїв.
Обвинувачений начебто "визнав провину" та "співпрацює зі слідством".
Нагадаємо, 25 квітня у підмосковній Балашисі вибухнув автомобіль, унаслідок чого загинув генерал-лейтенант Ярослав Москалик.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Apple готує iPhone 17 у нових кольорах 29 июля 2025
Apple готує iPhone 17 у нових кольорах
Зливи спричинили повінь у Румунії, є загиблий 29 июля 2025
У дев’яти повітах розмило дороги, затоплені двори та підвали житлових будинків, щонайменше одна людина загинула.
Принц Вільям та Кейт Міддлтон планують змінити місце проживання - джерела 29 июля 2025
Принц Вільям і Кейт виховують трьох дітей: 12-річного Джорджа, 10-річну Шарлотту і 3-річного Луї