2 сентября 2024
ФСБ затримала жителя Керчі, який нібито встановив контакт зі спецслужбами України та збирав для них дані про засоби російської ППО. Про це повідомили у Центрі громадських зв'язків відомства, передають росЗМІ.
Проти громадянина Росії 2001 року народження порушено кримінальну справу про державну зраду. Санкція статті передбачає покарання аж до довічного позбавлення волі.
У затриманого вилучено засоби зв'язку, які містять листування з українським куратором, "повністю викриває його злочинну діяльність".
За даними ФСБ, чоловік розповів, що у вересні минулого рокузнайшов українських "диверсантів" у Telegram, зняв місцезнаходження ППО і скинув координатору партизанського руху.
Нагадаємо, російські спецслужби повідомили про нібито затримання у Криму трьох "агентів військової розвідки України".
Раніше Федеральна служба безпеки РФ затримала жителя Криму, який нібито за завданням українських спецслужб відстежував пересування підрозділів Росгвардії та збирав дані про оборонні споруди на півострові.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Фіцо готовий зустрітися з Зеленським в одній з країн ЄС 1 марта 2026
Голова словацького уряду все ще облишив надії вмовити Київ відновити транзит російської нафти через Україну.
Представлені смарт-годинники Xiaomi Watch 5 та бездротові навушники Redmi Buds 8 Pro 1 марта 2026
Xiaomi представила розумні годинники Xiaomi Watch 5 під управлінням Google Wear OS 6 — вони можуть похвалитися міцним корпусом з нержавіючої сталі та вторинним енергозберігаючим процесором. Ще одним великим анонсом китайського технологічного гіганта стали повністю бездротові навушники Redmi Buds 8 Pro.
Диваны раскладные: как выбрать модель для сна и ежедневного использования 1 марта 2026
Диваны раскладные: механизм трансформации, прочный каркас, качественный наполнитель и практичная обивка для ежедневного сна.