15 февраля 2025
Співак Гарік Кричевський та його дружина Анжела показалися на рідкісному спільному селфі, обравши для нього незвичну локацію. Подружжя зазнімкувалося під час поїздки до Німеччини.
"Цю парочку доля закинула на водонапірну вежу в місті Люнебург...", - написав 61-річний Гарік, додавши, що в цьому містечку його не полишає відчуття декорацій для казок Андерсена.
Анжела і Гарік помилувалися німецьким містечком із висоти та закарбували цю мить на згадку
Як відомо, Кричевські одружилися на початку 1990-х і мають двох спільних дітей: 28-річну Вікторію та майже 21-річного Даніеля.
Нагадаємо, на початку повномасштабного вторгнення російські окупанти розграбували будинок Кричевського під Києвом. Як розповідав артист, вони повитягали майже всю техніку, але лишили антикварний музичний інструмент, не зрозумівши, наскільки він цінний.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Іванна Онуфрійчук адресувала теплі слова казахській свекрусі та показалася з нею на фото 14 июня 2025
Колишня телеведуча Іванна Онуфрійчук привітала з днем народження маму свого чоловіка, казахського бізнесмена Алмаза Альсенова, яку звати Гульшара.
Ізраїль закриває свої дипмісії по всьому світу 14 июня 2025
Ізраїльтяни за кордоном зможуть через онлайн-форму повідомити про своє місцезнаходження та поточний статус.
В Ірані призначено нового главу Генштабу ЗС та командувача КСІР 14 июня 2025
Генерал-майора Абдолрахіма Мусаві призначено начальником Генштабу ЗС країни. Генерал Мохаммад Пакпур став командувачем Корпусу вартових Ісламської революції (КСІР).