Жена Игоря Николаева попробовала себя в кино

20 октября 2013

Юлия Проскурякова и Игорь Николаев — счастливая пара в шоу-бизнесе. Юля не только поет на сцене с мужем, но с недавних пор еще и снимается в кино.

Сначала она сыграла роль в сериале "Провинциальная муза", а затем ее пригласили в полнометражное кино. Проскуряковой досталась роль секретарши — сотрудницы российского посольства в Риге в фильме "ДЕД_005".

Ее напарником стал актер Сергей Шакуров, который сыграл полковника разведки в отставке. Естественно, так как действие фильма происходит в Риге, там его и снимали. Проскуряковой очень понравился этот старинный город с его узкими улочками. А в акватории Рижского залива как раз в момент съемок проходила мировая парусная регата, это зрелище очень понравилось жене Николаева.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

kinoafisha.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Не гроші: у Чорногорії назвали причину поспішання до ЄС 11 апреля 2026

Чорногорія з 2012 року є кандидатом на членство і прагне приєднатися до блоку передусім через його роль як "мирного проєкту".

Користувачі Instagram тепер можуть редагувати свої коментарі, але недовго 11 апреля 2026

Користувачі соціальної мережі Instagram тепер можуть редагувати свої власні коментарі, що буде корисним, наприклад, якщо була допущена помилка під час написання. Виправити такі помилки можна простим редагуванням, тоді як раніше для цього потрібно було видалити коментар і написати його заново.

ЗМІ розкрили мотив Китаю у врегулюванні війни в Ірані 11 апреля 2026

Пекін планує тиснути на Вашингтон щодо скасування санкцій проти китайських компаній, які ведуть бізнес з Іраном, представляючи свою допомогу в укладенні миру як "послугу", за яку Трамп має розрахуватися.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Global Repatriation Group 5.0
Global Repatriation Group

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше