20 октября 2013
Юлия Проскурякова и Игорь Николаев — счастливая пара в шоу-бизнесе. Юля не только поет на сцене с мужем, но с недавних пор еще и снимается в кино.
Сначала она сыграла роль в сериале "Провинциальная муза", а затем ее пригласили в полнометражное кино. Проскуряковой досталась роль секретарши — сотрудницы российского посольства в Риге в фильме "ДЕД_005".
Ее напарником стал актер Сергей Шакуров, который сыграл полковника разведки в отставке. Естественно, так как действие фильма происходит в Риге, там его и снимали. Проскуряковой очень понравился этот старинный город с его узкими улочками. А в акватории Рижского залива как раз в момент съемок проходила мировая парусная регата, это зрелище очень понравилось жене Николаева.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
kinoafisha.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Ранній підйом: знайдений вагомий привід вставати на годину раніше 18 июля 2026
Багато хто не любить вставати рано, вважаючи за краще не спати півночі, а потім відсипатися…
Tesla нарешті випустила велосипед — маленький, дорогий, без мотора і педалів 17 июля 2026
Багато автопроизводників або безпосередньо пропонують велосипеди під своєю маркою, або співпрацюють у цій сфері з партнерами. Фанати Tesla також не раз висловлювали побажання щодо придбання електричних велосипедів цієї марки, але Ілон Маск найчастіше виступав з критикою цієї ідеї, а не підтримував її. Врешті-решт, велосипед Tesla все ж випустила, але фактично використовувати його зможуть лише наймолодші споживачі.
Для здоров’я серця сон не менш важливий, ніж харчування 17 июля 2026
Дослідження показало, що для збереження здоров’я серця сон має не менше значення, ніж правильне харчування.…