Генерал РФ вперше з’явився на відео після удару ЗСУ по штабу окупантів

13 ноября 2023

Російського генерала Михайла Теплинського, який командує окупантами на лівому березі Херсонщини, вперше показали після удару по штабу російського стратегічного угруповання Дніпро 1 листопада. Про це повідомив український журналіст Андрій Цаплієнко в Telegram.
 
"У генерала зʼявився дефект мови, і в нього трохи перекошене обличчя. Ймовірно, показали для мотивації особового складу, на фоні українського просування на Лівобережжі. Мовляв, "слуга царю, отец солдатам" вцілів і з нами", - написав він.
 
Але, за словами Цаплієнка, "коли контужений генерал з перекошеним обличчям, ковтаючи цілі фрази, читає текст з екрана, це може мотивувати лише на те, щоб втекти з такої армії".


Нагадаємо, 1 листопада українські військові завдали удару по командному пункту російського стратегічного угруповання Дніпро на Арабатській стрілці. Журналіст Юрій Бутусов повідомив, що ЗСУ знищили центр управління стратегічного угруповання армії РФ Дніпро. В результаті ліквідовані принаймні три полковники російської армії. 

Наприкінці жовтня стало відомо, що Міноборони Росії змінило командуючого окупантів на Херсонському напрямку.  Командувачем угрупуванням військ Дніпро було призначено замкомандувача Об'єднаного угруповання військ генерал-полковника Михайла Теплинського.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

ЄК передала Раді список законів, що дозволять Києву отримати фіндопомогу 1 апреля 2026

Законопроєкти належать до прострочених торішніх зобов’язань України, пройшли експертизу Єврокомісії і готові до ухвалення.

Сійярто прокоментував свою роботу на Лаврова 1 апреля 2026

Глава МЗС Угорщини каже, що не бачить нічого лихого у своїй роботі на Лаврова. Також він вкотре розкритикував санкційну політику ЄС проти РФ.

Місяць чекає: зворотний відлік до запуску місії Artemis 2 розпочався 1 апреля 2026

30 березня 2026 року в Центрі космічних польотів NASA імені Кеннеді офіційно розпочато процедури, пов'язані з зворотним відліком перед запуском пілотованої місії Artemis II. Члени стартової команди зайняли свої місця в центрі управління польотом, а годинник зворотного відліку запустили о 16:44 за місцевим часом. Цільовий час старту не змінився, погода в цілому сприяє.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

стомотологія Н+  
стомотологія Н+

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше