30 октября 2013
Кэтрин Хейгл согласилась сыграть главную роль в независимой комедии "Свадьба Дженни / Jennys Wedding".
Хайгл перевоплотится в девушку Дженни, которая вызывает недовольство своей дружной семьи после того, как решает выйти замуж. Родители категорически против ее жениха, и молодому человеку предстоит заслужить доверие своих будущих родственников. В фильме также снимутся Том Уилкинсон, Линда Эмонд и Грэйс Гаммер.
Мэри Агнес Донохью, выпустившая свой первый и пока единственный фильм "Рай" в 1991 году, станет режиссером картины.
Съемки "Свадьбы Дженни" уже начались.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
kinoafisha.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Продажі смартфонів цього року впадуть на третину, але це не стосується Apple та Samsung 3 марта 2026
Ведучі аналітичні компанії, такі як IDC, Gartner та Counterpoint Research, прогнозують зниження обсягів постачань смартфонів у поточному році не більше ніж на 13%, але експерти Jefferies готові поміняти місцями ці цифри, передбачаючи падіння обсягів постачань смартфонів за підсумками поточного року до 867 млн штук.
Країни Близького Сходу запросили в ЄС системи ППО 3 марта 2026
Країни Перської затоки розраховують на систему SAMP/T, яка здатна збивати балістичні ракети.
Посольство США у Саудівської Аравії атакували дрони 3 марта 2026
Президент Трамп заявив, що "скоро всі побачать, яка буде відповідь" за напад на посольство і вбивство американських військовослужбовців.