Глава Євроради закликав Радбез ООН позбавити Росію права вето

25 сентября 2022

Якщо постійний член Ради Безпеки ООН розпочинає війну проти іншої держави, він має бути виключений із РБ автоматично. Про це заявив голова Ради Європи Шарль Мішель у ході виступу із трибуни Генеральної Асамблеї ООН у п'ятницю, 23 вересня.
 
"Коли постійний член Ради Безпеки ООН розпочинає неспровоковану і нічим не виправдану війну, війну, засуджену Генеральною Асамблеєю ООН, його виключення з Ради Безпеки має відбуватися автоматично", - сказав він.
 
За словами політика, використання права вето має бути винятком, а зараз це стало правилом, "і це потрібно терміново змінювати".
 

Нагадаємо, п'ять постійних членів Ради безпеки ООН - Китай, США, Франція, Британія та Росія - мають право вето на резолюції, обов'язкові для виконання державами-членами. Цим привілеєм активно користується Москва у питаннях війни в Україні.
 
Раніше постпред США в ООН Лінда Томас-Грінфілд заявила, що США хочуть реформувати Радбез ООН і планують докласти до цього максимум зусиль.
 
Також до реформи ООН закликають президент Франції Еммануель Макрон та канцлер Німеччини Олаф Шольц.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Як пити текілу по-мексиканськи 28 сентября 2023

Традиційно текіла вважалася напоєм для вечірок, який подається як шот. Міцний алкогольний напій завжди супроводжується лаймом і сіллю

Приходько знову оскандалилася через пропагандиста Діордіцу 28 сентября 2023

Реготали та обіймалися: Приходько знову оскандалилася через пропагандиста Діордіцу Інтернет-користувачі захейтили співачку

Xiaomi представила міжнародну версію фітнес-браслета Smart Band 8 28 сентября 2023

Xiaomi представила міжнародну версію фітнес-браслета Smart Band 8

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

баторшина 0.3
баторшина

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше