16 апреля 2016
Почти за три недели до официального появления "Первый Мститель: Противостояние" в кинотеатрах стартовал традиционный промо-тур, в рамках которого звезды нового супергеройского блокбастера Marvel за ближайшие недели побывают в крупнейших городах Европы на официальных премьерах.












Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Княгиня Монако в пальті за $5 тисяч з 10-річною дочкою у Dior запалила новорічну ялинку у Монте-Карло 1 декабря 2025
Князь Монако Альбер ІІ разом з дружиною, княгинею Шарлін та їхніми дітьми: 10-річними двійнятами Габріелою та Жаком відвідали запаювання новорічної ялинки у центрі Монте-Карло.
Домінування OpenAI на ринку ШІ наближається до завершення завдяки зусиллям Google та Anthropic 1 декабря 2025
Минуло три роки з моменту запуску популярного ІІ-чат-бота ChatGPT, і стартап OpenAI, чия ринкова вартість оцінюється в 500 мільярдів доларів, зіткнувся зі значними труднощами в боротьбі за домінування на ринку штучного інтелекту, пише The Financial Times. Раніше лідируючи з істотною перевагою над конкурентами, стартап OpenAI опинився під значним тиском з боку Google та Anthropic, які зміцнили свої позиції в останній час.
Принц Вільям здивував їхнім з Кейт Міддлтон екстремальним хобі 1 декабря 2025
Принц Вільям розповів про хобі, яке вони з дружиною, принцесою Кейт Міддлтон дуже люблять.