6 января 2024
56-річна голлівудська актриса Ніколь Кідман у найкращих зіркових традиціях проводить зимову відпустку у теплих краях.
Зірка разом з родиною подалася на свою батьківщину до Австралії.
Акторку зазнімкували з благовірним, музикантом Кітом Урбаном на тамтешньому узбережжі. Подружжя весело проводило час та ніжилося на сонечку.

Зірка на пляжі вигуляла яскравий купільник з принтом


Як відомо, Урбан та Кідман у шлюбі вже понад 17 років. Попри це, вони не втрачають нагоди проявити почуття на публіці, зокрема і на червоних хідниках.
Нагадаємо, до музиканта зірка була заміжня за актором Томом Крузом. Експодружжя усиновило двох дітей, які згодом долучилися до церкви Саєнтологів, запеклим прихильником якої є і сам Круз.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Вакарчук у кепці та стильному худі наробив фото у місті свого натхнення 19 апреля 2026
Лідер українського гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук у кепці та худі попозував посеред Львова для нових фото.
Іран частково відкрив повітряний простір для авіарейсів 19 апреля 2026
У небі над Іраном перебував літак місцевої авіакомпанії Mahan Air, який прямував зі столиці Оману – міста Маскат.
Трамп пригрозив відібрати в Ірану уран "недружнім способом" 19 апреля 2026
Голова США відповів таким чином на запитання про термін вивезення з Ірану того, що він назвав "ядерним пилом".