19 апреля 2024
30-річний онук співачки Софії Ротару, музикант Анатолій Євдокименко, котрий загадковим чином виїхав із України під час повномасштабної війни, дав про себе знати у Instagram, опублікувавши не менш загадкове фото.
На чорно-білій світлині Толік постає у пальті на голий торс та в перчатці з пазурями, що нагадує толкієнівського Саурона. Але в підписі відсилка до іншого літературного персонажа, Мефістофеля з "Фауста" Гете.
"Я тої сили частка, що робить лиш добро, бажаючи лиш злого", - процитував Євдокименко.

Похмуро-задумливий вираз обличчя на фото - фішка Анатолія
До речі, цей пост молодика, як і зазвичай, одними із перших лайкнули його мама Світлана і сестра Соня. Інколи на дописи улюбленого онука схвально реагує й зіркова бабуся.
Нагадаємо, про війну Анатолій публічно висловився лише в одному інтервю, коли поспівчував усім, хто втратив своїх рідних, та зазначив, що "був змушений залишити країну, щоби почати нове життя".
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп скасував мита і анонсував угоду щодо Гренландії 22 января 2026
Тривають додаткові обговорення щодо Золотого купола в частині, що стосується Гренландії.
Фахівці радять, як «включити» парасимпатичну систему та позбутися стресу 22 января 2026
Вегетативна нервова система складає велику частину центральної і діє автономно. Вона регулює всю життєздатність організму – роботу всіх органів і систем, секрецію внутрішніх залоз, кровообіг і так далі.
Японія відновила найбільшу у світі АЕС 22 января 2026
До аварії на Фукусімі атомна енергетика забезпечувала майже 30% електроенергії Японії, і країна планувала довести цю частку до 50% до 2030 року.