Голова Apple Тім Кук став мільярдером

13 августа 2020

Як повідмовляє Bloomberg, генеральний директор компанії Apple Тім Кук офіційно став мільярдером. Різкий стрибок статків відбувся завдяки підвищенню вартості акцій компанії — ціна зросла майже на 5%, а ринкова вартість Apple становить майже $2 трильйони.

Тім Кук

На прикладі Джеффа Безоса чи Марка Цукерберга, які мають величезні частки в заснованих ними компаніях, шлях Кука до «клубу» мільярдерів був більш поступовим.

Переважна більшість його капіталу походить з власних заощаджень, з якими він прийшов на роботу до компанії Apple у 1998 році. Нагадаємо, що найбагатшою людиною на планеті є Джефф Безос (на його рахунках $193 мільярди).

Джефф Безос

Тим часом конгрес США готує законопроєкт щодо введення разового податку для мільярдерів, які збільшили свої статки під час пандемії коронавірусу. Йдеться про 467 мільярдерів та суму у $730 мільярдів. Якщо проєкт буде прийнятий, то засновник Amazon віддасть майже $43 мільярди прибутку, а Марк Цукерберг — $23 мільярди.

jetsetter.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Білорусь пригрозила заходами щодо литовського транспорту 10 ноября 2025

Білорусь залишає за собою право застосувати заходи щодо транспорту, який залишився на території.

У Бельгії над АЕС помітили три БПЛА 10 ноября 2025

Інциденти з дронами у Бельгії тепер трапляються ледь не щодня. Після аеропортів безпілотники почали літати над атомною електростанцією.

Імпорт вживаних авто зріс на 60%: які машини обирають українці 10 ноября 2025

Імпорт вживаних авто зріс на 60%: які машини обирають українці

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Leo-shop 0.1
Leo-shop

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше