30 марта 2025
Акторка та ведуча Лілія Ребрик у своєму Instagram показала, як проводить свій суботній ранок та похвалилася молодшою донечкою Аделіною, яка знайомиться з весною.
Лілія одягнула свою 1-річну донечку у тепленьку куртку бузкового кольору та шапочку й вийшла прогулятися з нею у двір. Також маленьку Адель покатали на гойдалці.
"Перше свідоме знайомство з весною. Трава, сонце, кущі і Адель - головна серед краси", - написала Ребрик.
Ранок у родині Ребрик розпочався з прогулянки
Лілія похвалилася дочкою на весняній прогулянці
Молодша донька Лілії Ребрик нещодавно відсвяткувала свій перший день народження, з нагоди свята батьки влаштували для дівчинки розкішне свято.
Також Ребрик тішила прихильників фото з донечкою на весняне рівнодення.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Папа Лев XIV закликав до справедливого миру в Україні 19 мая 2025
Понтифік у своїй промові згадав про "змучену Україну" та закликав до "справедливого і тривалого миру".
MELOVIN відповів на хейт українців через свою високу оцінку проросійському конкурсанту з Естонії 19 мая 2025
У фіналі міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2025, у якому перемогу здобув представник Австрії, національне журі від України віддало найвищий бал (12) німецькому дуету Abor & Tynna. Проте голосування все ж не обійшлося без скандалу.
Найпровальніший номер: хто посів останнє місце в фіналі Євробачення 2025 19 мая 2025
Найпровальніший номер: хто посів останнє місце в фіналі Євробачення 2025 Букмекери ще до фіналу прогнозували провал іншій країні