12 июня 2014
Ціна півлітрової пляшки горілки підвищиться майже на третину.
Про це повідомили в асоціації "Укргорілка" у четвер, 12 червня.
Згідно з рішенням Кабміну, підвищення мінімальної роздрібної ціни (МРЦ) на 32,6% відбудеться у два етапи: найближчими днями - на 15,9% (до 34,90 грн за 0,5 л), а з 1 серпня - ще на 14,3% (до рівня 39,90 грн за 0,5 л).
Постанова набирає чинності з дати підписання.
Крім того, за інформацією "Укргорілки", Кабмін підвищив мінімальні роздрібні ціни на інші види алкоголю. Так, ціна на вина у скляній тарі (обсяг 0,7 л) або іншій тарі (1 л) підвищується на 11% - до 20 грн, на вина у скляній тарі (0,75 л), а також на деякі вина (0,7 л) - на 26,9%, до 33 грн.
Ціни на коньяк також зростуть. Підвищення вартості відбудеться залежно від кількості зірок: чим менша витримка, тим вищий відсоток подорожчання.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Туск розкритикував першу промову Навроцького 7 августа 2025
Кароля Навроцького розкритикували за бажання мати невластиві главі державі повноваження уряду країни.
Палій підірвав квартиру: стали відомі подробиці вибуху у Києві 6 августа 2025
Палій підірвав квартиру: стали відомі подробиці вибуху у Києві
Ви колись смакували азіатські солодощі? 6 августа 2025
Пропонуємо разом з інтернет-магазином https://pearltea.ua/ поринути у світ різноманітних солодощів та десертів, які є традиційними в Японії, Кореї, Тайвані та В’єтнамі, але дуже незвичними на наш смак