1 августа 2025

Журналіст Дмитро Гордон та його дружина і колега Олеся Бацман, які нещодавно відвідали Азербайджан, наробили на згадку про вояж чимало фото, якими діляться у своїх Instagram.
Одне з них зроблене на дуже відомій локації, де знімали сцену з падінням для радянської комедії "Діамантова рука". Дмитро запостив світлину, де Олеся "впала". Він же, вочевидь, виконав роль одного з аптекарів-контрабандистів, які мали впакувати коштовності у гіпс туриста.

Олеся та Дмитро пригадали радянське кіно

Подружжя наробило чимало фото на згадку


У фотоколекції Бацман більше селфі

Нагадаємо, нещодавно Гордон показував своє дитяче фото, а ще пригадував службу в радянській армії. А ще чоловік пояснював, чому вважає недоцільним працювати над своїми стосунками з Бацман.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
РФ переживає рекордну за 10 років хвилю дефолтів 12 июня 2026
З початку 2024 дефолти допустили 25 емітентів по 97 випускам облігацій на загальну суму 66 млрд рублів.
ЄС вбачає загрозу у сербських паспортах для росіян 12 июня 2026
У Брюсселі наголошують на необхідності узгодження візової політики Сербії з правилами Євросоюзу.
У Києві чоловік напав із ножем на знайомого колишньої співмешканки 12 июня 2026
У Києві чоловік напав із ножем на знайомого колишньої співмешканки. Подробиці та фото Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі